Wczytuję/Loading...
O nas

TWÓJ CZAS JEST NA WAGĘ ZŁOTA

Projektowe Usługi Komputerowe „ARGAS” założone przez inż. Roberta Argasińskiego świadczą usługi na rynku od 2005 roku.
Zajmujemy się kompleksową obsługą architektoniczno-urbanistyczną, wraz z rozbudowaną infrastrukturą.

Idziemy z duchem czasu i badamy rynek architektoniczno-budowlany pod względem najnowszych rozwiazan, które upraszczają procesy projektowe, budowlane i inwestycyjne.
Ufamy nowym technologiom. Skanowanie 3D upraszcza nam prace pomiarowe, jednocześnie wprowadza precyzję, o której nie można mowić przy pomiarach analogowych.
Tyczy się to każdego typu architektury od nowoczesnej po zabytkową.Dzieki pomiarom 3D jesteśmy w stanie modelować jeszcze łatwiej i z większa precyzją w technologii BIM. 
Każdy projekt rządzi się swoimi prawami. W naszym wypadku, nie jest to tylko zbiór linii i kształtów. Aktywnie wykorzystujemy zaimplementowaną technologię BIM, co oznacza, że dbamy o projekt od pierwszego szkicu koncepcyjnego, przez prace komputerowe, po nadzór budowlany.

Doceniamy BIM. Dzięki tej technologii nie tylko jesteśmy w stanie precyzyjniej pracować ale i czas tworzenia dokumentacji jest znacznie krótszy. W połączeniu ze skanowaniem laserowym, wyniki są bardziej niż imponujące. Dzięki wymianie platformowej, oraz uniwersalności formatów takich jak .ifc, czy też .dwg pozwala nam na bezproblemową prace miedzy-branżową, unikając niepotrzebnych strat czasu, który jest cenny podczas inwestycji. Zaufali nam

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Zapraszamy do współpracy firmy, które lubią podejmować wyzwania i dzielić cenny czas z nami. Wierzymy ze nowe technologie są przyszłością, wykorzystujmy je dla lepszego jutra!


Skontaktuj się z nami