Wczytuję/Loading...Nasze usługi

Skanowanie 3D BIM

Modelowanie 3D BIM

Projektowanie 3D BIM

SKANNING 3D + BIM = ARGASPROJEKTIDZIEMY O KROK DALEJ, NIE POPRZESTAJEMY NA TRADYCYJNYCH METODACH, ALE PŁYNIEMY Z PRĄDEM NOWYCH TECHNOLOGII. GORĄCO ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ, A W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O POZOSTAWIENIE WIADOMOŚCI W DZIALE KONTAKT.

BIM

Tworzymy Kompleksową, wirtualną bazę danych o obiekcie - wirtualny prototyp budynku w 3D. Pozwala on na symulacje i zastosowanie dowolnego rozwiązania projektowego zanim zostanie ono zastosowane w rzeczywistości. Inteligentny projekt.

Projektowanie Architektoniczno konstrukcyjne

Mamy bogaty warsztat rysunkowy AEC, tworząc w jednym z wiodących systemów CAD. Nasze realizacje są zawsze dopracowane i przemyślane.

Inwentaryzacje 3D

Skanning Laserowy umożliwia nam tworzenie dokładnych inwentaryzacji obiektów przestrzeni publicznej, sakralnych oraz industrialnych, przez co projektowanie jest dokładniejsze i szybsze.

Skanning Laserowy

Oferujemy usługi wykonywania skanningu przestrzennego, inwentaryzacji pod BIM jak i przygotowywanie materiałów do projektowania w systemach CAD.

Infrastruktura

Projektowanie dróg, parkingów, placów zabaw, boisk, przestrzeni open fitness, oraz plenerowych.

Wirtualne Spacery 3D

Dzięki chmurze punktów, uzyskujemy nie tylko istniejący model przestrzenny, ale tworzymy również animacje (wraz z częścią projektowaną).

Wizualizacje

Podstawą każdego projektu są wizualizacje koncepcyjne, finalne, analizy naświetlenia słonecznego wewnątrz jak i zewnątrz realizowanej bryły.

Kosztorysowanie

Do naszych realizacji, tworzymy złożone kosztorysy projektowe, specyfikacje ogólne i techniczne, wykonania i odbioru robót dla wszystkich rodzajów inwestycji budowlanych.

Audyty energetyczne

Jeżeli chcą Państwo polepszyć właściwości cieplne obiektu, zmniejszyć rachunki za energię i otrzymać dofinansowanie na spłatę części zadłużenia to dobrze Państwo trafiliście.